Havajská masáž Lomi Lomi: Co o ní říkají lidé

Co to sakra je ta havajská masáž Lomi Lomi?

Je to teprve začátek a už se ptáte, co to je ta Lomi Lomi masáž? Řekněme si to narovinu, je to dost směšná fráze, kterou právě říkáte nahlas. Ale jestli jste příteli slova nahlas neřekli, tak to udělejte! Je to docela zábava! A teď vážně, k věci. Svět masáží je velký jako nekonečné oceány kolem Havaje, to moje Bruno s Šimonem by tam měli co dělat. Lomi Lomi je starodávná havajská masáž, která výchovou součástí havajského zdravotnického systému. Procedura Lomi Lomi se zaměřuje nejen na tělo, ale také na psychické a duchovní dimenze klienta. Prostě to je takové havajské wellness, akorát bez moře a palm.

Havajská masáž Lomi Lomi: Co je na ní tak zvláštního?

Nemohl jsem se dočkat, abych vám o tom pověděl. Lomi Lomi je totiž geniálně vyřezávaná masáž, která se vyznačuje plynulými dlouhými tahy, které pokrývají celé tělo. Představte si, že je vaše tělo Havaj a ruce terapeuta jsou oceán, který přejíždí ze severu na jih a z východu na západ. No není to skvělý pocit?

A co lidé na Lomi Lomi říkají?

Jako průzkumník bych vám chtěl představit něco o tom, co lidé opravdu říkají o havajské masáži Lomi Lomi. Výpovědi lidí jsou obecně velmi kladné. Mnoho lidí uvádí, že se po masáži cítí regenerovaní a plní energie. Ale víte co? Myslím, že bych měl říct, že to bylo to nejlepší, co jsem kdy udělal pro své tělo a duši. Bylo to jako kdybych byl znovu narozen. No, pokud jsem byl znovu narozen, tak ve formě havajského boha surfaře. Ale pozor, také jsem slyšel zprávy od lidí, kteří měli obavy z masérů, kteří nebyli dostatečně vyškoleni a nedokázali toho dosáhnout. Proto, výběr terapeuta je jednou z nejdůležitějších věcí.

Jak si vybrat certifikovaného terapeuta pro havajskou masáž Lomi Lomi?

Zvolit správného terapeuta je jako najít tu nejlepší pamlskovou krabičku pro mého psa Bruno. Věřte mi, někdy je to tvrdý oříšek. Ale zde jsou nějaké tipy, jak vybrat certifikovaného terapeuta pro havajskou masáž Lomi Lomi. Nejprve, podívejte se na jejich certifikáty a vzdělání. Neměli byste se nikdy spokojit s někým, kdo tvrdí, že je odborníkem, ale nedokáže to prokázat. Dále, měli byste se zeptat na jejich zkušenosti a jak dlouho se věnují praxi Lomi Lomi. A konečně, měli byste také zvážit jejich profesionální chování a jak se k vám jako ke klientovi staví.

Co přináší Lomi Lomi masáž?

Tak teď, když už víte všechno o výběru terapeuta, pojďme se podívat na to, co vlastně Lomi Lomi přináší. Znáte ten skvělý pocit, když se vracíte domů, vyndáte si boty a prostě si lehnete na postel? Ano, tahle masáž je něco podobného, jenom o několik stupňů lepší. Jde o totální relaxaci. Navíc, údajně podporuje zdraví a zlepšuje fyzickou kondici, tak jako když Bruno běhá za míčem v parku. Ale nesmíme zapomenout na duchovní stránku věci, to je takový bonus navíc, co jinde prostě nenajdete.

Moje zkušenost s havajskou masáží Lomi Lomi

Je čas vám říct o mém prvním setkání s havajskou masáží Lomi Lomi. Bylo to jako kdyby mě vzal vlnobití a přiložil na pláž. Prostě něco úžasného. Prahou jejích rukou jsem cítil, jak mé tělesné napětí mizí. Pocítíte, jak vaše tělo absorbuje energii a vitalitu z jejích hranatých rukou. Jako když Bruno slyší klika dveří, protože ví, že mu přinese jeho oblíbené hračky. Po masáži jsem se cítil jako obnovený, plný energie a radosti. Už ten pocit stojí za to, abyste to zkusili. Ale upozorňuji! Je návykové jako Šimonův oblíbený salát.

Napsat komentář